Zwycięskie Bitwy Polaków

/ 4 komentarzy / 2 zdjęć


Wydawnictwo Edipresse – Kolekcje oraz Wydawnictwo Bellona przedstawiają nową kolekcję „Zwycięskie Bitwy Polaków” . Jest to wyjątkowa seria poświęcona chwale polskiego oręża.

W złożonej z 40 tomów kolekcji postaramy się przedstawić Czytelnikom te wydarzenia, z których jesteśmy szczególnie dumni – nasze zwycięskie boje. Opiszemy bitwy znane, ale także te zapomniane, warte przypomnienia, w których kunszt naszej sztuki militarnej jest szczególnie widoczny.

Przypomnimy czasy kiedy przed naszymi wojskami drżała zarówno Europa jak i Azja, kiedy sława polskiego żołnierza wykraczała daleko poza granice naszego rozległego państwa. Nasza kolekcja to opowieść w której główną rolę odgrywa Rzeczpospolita Zwycięska!

Partnerem kolekcji jest Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie

Tom 1 „Bitwa Warszawska 1920” od 30 stycznia w kioskach!

Cena tylko 9,99 zł

 

3.7
Oceń (3 głosów)

 


Dobroni.pl poleca

 

Zwycięskie Bitwy Polaków - opinie i komentarzewojsport
czekam z wielką ciekawością ale zdaje się, że jeszcze nie ma w kioskach w Gdańsku (2014-01-30 00:00:00)
0


Irke
Mam kupiłem. Edytorsko bardzo ładnie wydana pozycja. Świetnie zeskanowane zdjęcia!!! Wiele z nich widzę po raz pierwszy.
Jedynym minusem jak dla mnie jest brak szczegółowych dużych mapek. Co prawda są trzy, z czego dwie małe i zbyt ogólne. (2014-01-31 00:00:00)
0


shimada
Bardzo słaba, pełna błędów książka której nie polecam.
Autorka wykazała się całkowitym brakiem wiedzy w opisywanym temacie. Wg niej Rydz-Śmigły był w roku 20-tym marszałkiem !!! Całkowita indolencja w opisywanych wydarzeniach. Bibliografia świadczy o źródłach tej niewiedzy. Jestem bardzo rozczarowany nową serią wydawniczą. Najgorsze jest to że autorka tomu pierwszego, napisała większość z pozostałych 30 tytułów. Czy ktoś w Bellonie czy Edipresse w ogóle weryfikuje bzdury drukowane w reklamowanej serii ??????? Wygląda na to że nie. Liczy się kasa. Jednak aby zarobić na książce najpierw należy ją porządnie opracować. Traktowanie czytelników jak półgłówków na pewno się nie opłaci. (2014-02-04 00:00:00)
0


jozef-liro
Zamówiłem całą serię i trochę żałuję tej decyzji.Wiele wyliczanek,wiele opisów np. dotyczących taktyki operacyjnych wojsk ale dla mnie laika dla dobrego zobrazowania pola bitew potrzeba mapek, dużo mapek (2014-03-25 00:00:00)
0

skomentuj ten artykuł